0 542 527 18 62 info@otomobsistemleri.com
0 262 656 10 56GEBZE

Hakkımızda

    1. Otomob Sistemleri donanımlarında önem kazanan işlevsellik, estetik ve kalite kavramlarını ön planda tutarak sunduğu akılcı ve fonksiyonel ürünleri ile hayatı kolaylaştırmaya devam etmek amacıyla engeliler için özel tasarlanan ürünleriyle yaşam alanlarındaki fiziksel engelleri ortadan kaldırıyor.
    1. Engelsiz alanlar, uzaktan kumanda ile yükseklikleri ayarlanabilen dolap sistemleri veya asansörlü dolap askılıkları, kulpsuz dolap kapakları,yükseklik ayarlı masalar ve tezgahlar, lavabolarda ve banyolarda tutunma ve destek barları gibi ürünler içeriyor ve banyo, mutfak, yatak odası, oturma odası ve ofis alanlarına özel olarak tasarlanmış çözümler sunuyor.
    1. Özellikle tekerlekli sandalye kullanan kişilere konforlu bir çözüm sunan yüksekliği ayarlanabilen tezgahlar aynı zamanda çok uzun ya da kısa boylu kişilere ergonomik çalışma alanları sunar. Bu sistem mutfaklardaki evye bölümüne veya sadece yemek pişirme bölümüne uyarlanabilir.
  1. Çok yüksekte kalan üst dolapların bir kaldırma indirme mekanizması sayesinde aşağıya indirilerek ulaşılabilir kılmak da Otomob Sistemlerinde mümkün. Bu mekanizmaları kullanırken sıkışma tehlikelerini ortadan kaldırmak amacıyla elektromekanik olarak ayarlanabilen bütün dolapların ön köşesinde sıkıştırma emniyet sensörü mevcuttur.

#include
#include
typedef struct listt
{
int data;
struct listt *next;
struct listt *prev;
} Liste;

Liste *Ekle(Liste * ilk,int sayi)

3005total visits,2visits today

Bir cevap yazın