0 542 527 18 62 info@otomobsistemleri.com
0 262 656 10 56GEBZE

  • sunumu_avangart


Diğer videolar için

Akıllı Banyo Sistemleri

hareketli_lavabo_siyah_lake

Otomob olarak geliştirdiğimiz asansörlü lavabo sistemlerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Otomob evlerde, okullarda, kadın ve erkek kuaför salonlarında, otellerde, engelli merkezlerinde, hastanelerde, yaşlı bakım evlerinde ve daha bir çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz asansörlü lavabo, dolap, tezgâh veya hepsinin bir arada bulunduğu ergonomik ürünlerini beğeninize sunuyor.

Otomob istediğiniz renk, marka, model veya boyutta ürünleri kullanarak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Örneğin istediğiniz bir model musluk bataryasını, istediğiniz bir model lavabo, istediğiniz renk ve desenlerde bir gövde ile kendiniz tasarlayabilir veya sizin için özel hazırlayacağımız tasarım fikirlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için https://otomobsistemleri.com adresli websitemizi inceleyebilir, ücretsiz keşif için 0 262 656 10 56 numaralı telefonumuzu arayarak veya info@otomobsistemleri.com adresine e-posta göndererek talepte bulunabilirsiniz. Bize ulaşın birlikte keşfedelim, birlikte tasarlayalım

hareketli_banyo_dolabi

71988total visits,19visits today